Imi pasa
Se afișează postările cu eticheta
De pe scena Studioului de concerte al Radioteleviziunii Române
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
De pe scena Studioului de concerte al Radioteleviziunii Române
.
Afișați toate postările
joi, 25 ianuarie 2018
Concert simfonic cu...canadieni
De pe scena Studioului de Concerte al
Radioteleviziunii Române
Broșură-program, Radioteleviziunea Română, Studioul de concerte, București.
Stagiunea a 60-a.
3 noiembrie 1988.
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)