Imi pasa
Se afișează postările cu eticheta
Alfredo Bini
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
Alfredo Bini
.
Afișați toate postările
duminică, 26 mai 2024
...o Orestie românească
Lume și noi...
Alfredo Bini, Pier Paolo Pasolini
Interviu publicat în Revista Cinema, Nr. 5.
***După știința mea, proiectul acestei colaborări nu a fost finalizat.
Mai 1966.
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)